Jak wygląda Last Minute w łamigłówkach

„Early bird catches the worm” – to taki angielski odpowiednik naszego „kto rano wstaje…”. Email o takiej treści wysyła belgijskie wydawnictwo SmartGames do swoich zarejestrowanych użytkowników w podziękowaniu za kilkumiesięczny udział w ich projekcie SmartGamesLive. Załącznikiem jest zachęta do dalszego korzystania, w postaci bezpłatnego, rocznego abonamentu. Jednocześnie krewni i znajomi królika zachęcani są do jak najszybszej, jeszcze darmowej rejestracji, więc ślę jak najszerzej…

Jeżeli nie zarejestrowaliście się  jeszcze na internetowej platformie łamigłówkowej SmartGamesLive (na chwilę obecną obejmuje łącznie 13 łamigłówek), a chcielibyście przez najbliższy rok mieć możliwość korzystania ze zgromadzonych tam gier  nieodpłatnie, macie czas dokładnie do najbliższej środy aby skorzystać z oferty Last Minute, gdyż od czwartku 20 czerwca 2013 roku dostęp do serwisu SGL będzie wymagał wniesienia opłaty abonamentowej.

Z doświadczenia wiem, że łamigłówki w wersji  elektronicznej najlepiej sprawdzają się na urządzeniach dotykowych (raczej tabletach niż smartfonach), ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby stronę SGL uruchomić na dowolnym notebooku czy komputerze – dobra zabawa gwarantowana.

Nie czytać dalej, rejestrować się…